• «Önceki 12345678910
 • ŞİLE AĞVA OTOYOLUNDA ÇALIŞMALAR TÜM HIZIYLA İLERLİYOR.

  ŞİLE AĞVA OTOYOLUNDA ÇALIŞMALAR TÜM HIZIYLA İLERLİYOR.

  Şile ve Ağva benim için özel bir gündem maddesidir. Arada bir haber değeri bilgilerin sahipleri ile görüşmeye çalışır ve teyit alırım.

  Devamı...

 • ŞİLE’DE TEMELİ ATILDI TUZLA’NIN KOKU SORUNUNU ÇÖZECEK

  ŞİLE’DE TEMELİ ATILDI TUZLA’NIN KOKU SORUNUNU ÇÖZECEK

  İBB, Tuzla’nın koku sorununu çözecek ‘Şile Kömürcüoda Çöp Sızıntı Suyu Arıtma Tesisi’nin temelini Şile’de attı.
  İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB), Tuzla’da kronik hale gelen koku sorununu ortadan kaldıracak “Şile Kömürcüoda Çöp Sızıntı Suyu Arıtma Tesisi”nin temelini attı. Tuzla Ahmet Kılıç Bulvarı’nda düzenlenen töreninde konuşan İBB Başkanı ve Cumhurbaşkanı yardımcısı adayı Ekrem İmamoğlu, gün içinde kısa aralıklarla yağan karın önemine dikkat çekti. İstanbul’un bu yıl kurak bir sezon geçirdiğini hatırlatan İmamoğlu, “Bugün çok bereketli bir gün. Bugün kar, dün yağmur; açıkçası özlemiştik. Yani benim iddiam var:Allah, iyi insanların gönlüne göre verir. Bizim memleketimizin 86 milyon insanının da gönlüne göre vereceğine yüzde 100 inanıyorum” dedi. Özel bir an yaşadıklarını belirten İmamoğlu, “Tuzla'dan bir temel atma törenini izliyor olacağız. Temel atma törenini Şile'de yapacağız. Ama niçin Tuzla’da, Tuzla halkıyla konuşuyorum. Bu tabii size garip gelebilir. Ama şunu ifade edeyim: Tuzla'nın bir koku sorunu var. Ve bu sorunu gidermek için yoğun bir çaba içerisindeyiz” diye konuştu.

  Devamı...

 • AĞVA

  AĞVA'YA DUYURULUR POLİKLİNİK HİZMETLERİ BAŞLAMIŞTIR

  Şile Devlet Hastanesi Başhekimi Ömer Akyol’dan alınan bilgiye göre ;

  Devamı...

 • İSTANBUL

  İSTANBUL'UN EN BÜYÜK 3.İLÇESİ ŞİLE'DE TIBBI AROMATİK BİTKİ ÜRETİCİLİĞİ SEFERBERLİĞİ BAŞLIYOR

     Değirmençayırı Şehit Öğretmen Hüseyin Aydemir Okulunda Saat 13:00 başlayacak olan   İstanbul'un en büyük 3.ilçesi ŞİLE'de Tıbbi Aromatik Bitki Üreticiliği Seferberliği'ne davetlisiniz.

  Devamı...

 • GÜZELLER GÜZELİ BİR YARIŞMA EN GÜZEL BUZAĞI SEÇİLECEK

  GÜZELLER GÜZELİ BİR YARIŞMA EN GÜZEL BUZAĞI SEÇİLECEK

  Şile Kaymakamlığı Şile İlçe Tarım ve Orman Müdürlüğünün düzenlediği 2.GELENEKSEL BUZAĞI GÜZELLİK YARIŞMASI'NA  tüm halkımız davetlidir .

  Devamı...

 • ŞİLE ARKADAŞ CANLI HAKLARI DERNEĞİ ŞİLE KAYMAKAMI MEHMET NEBİ KAYA

  ŞİLE ARKADAŞ CANLI HAKLARI DERNEĞİ ŞİLE KAYMAKAMI MEHMET NEBİ KAYA'YI ZİYARET ETTİ

  Arkadaşlar Canlı Hakları Derneği Başkan Ozulay Ozulu ve yöneticileri bugün ŞİLE İlçe Kaymakamı Mehmet Nebi Kaya 'yı makamında ziyaret ederek derneğin kuruluş nedeni ve amaçları hakkında bilgi verdi.

  Devamı...

 • TADINA DOYULMAYAN FESTİVAL 1. ŞİLE PALAMUT FESTİVALİ 15 EKİM

  TADINA DOYULMAYAN FESTİVAL 1. ŞİLE PALAMUT FESTİVALİ 15 EKİM 'DE KİMSEYE SÖZ VERMEYİN

  Şile Belediyesi tarafından bu yıl ilk düzenlenecek olan 1. Şile Palamut Festivali 15 Ekim tarihinde birbirinden güzel etkinliklerle başlıyor. Balıkçılık kültürüne, balığın faydalarına ve palamut balığının en verimli adresi olan Şile’deki önemine saygı duruşu olacak festivalde söyleşiler, dans gösterimleri, müzik dinletileri ve çok sayıda atölye yer alacak.

  Devamı...

 • İSTANBUL

  İSTANBUL 'UN CENNET İLÇESİ ŞİLE 'ŞİLE BEZİ KÜLTÜR VE SANAT FESTİVALİNE HAZIR '

  Doğal güzellikleri, kültürel geçmişi ve tarihi dokusu ile İstanbul’un yanı başındaki cenneti Şile, 1 – 7 Ağustos tarihleri arasında 33. Şile Bezi Kültür ve Sanat Festivali’ne ev sahipliği yapacak.  

  Devamı...

 • ŞİLE

  ŞİLE'DE AÇIK HAVA SİNEMA GÜNLERİ BAŞLIYOR

  Şile'de Açık havada sinema keyfi bu akşam başlıyor.Bu akşam saat 21:00 Rafadan Tayfa Göbekli Tepe Çizgi Filmi Taş Mektepte siz değerli seyircilerini bekliyor.

  Devamı...

 • EREN ERDEM

  EREN ERDEM'E DERT YANAN ŞİLELİ ÇİTFÇİ: "BU GİDİŞLE 10 LİRAYI GÖRÜR EKMEK"

  İstanbul'un Şile ilçesinde köyleri ziyaret eden CHP Parti Meclis (PM) Üyesi Eren Erdem'e maliyetlerle ilgili dert yanan buğday üreticisi bir çiftçi, gübre ve mazot fiyatlarındaki artışa dikkat çekerek, "Burada en fazla tarlayı ben ekiyorum. Ama Büyükşehir Belediyesi bana gübre ile fideyi vermeseydi ben ekmeyecektim. Zarar ediyordum. Bu gidişle ekmek 10 liranın altında olmaz. İnan 10 lirayı görür ekmek. Olmaz yani" dedi.

  Devamı...

 • «Önceki 12345678910