• «Önceki 12345678910
 • İSMEK’TE UZAKTAN EĞİTİM 17 MAYIS’TA BAŞLIYOR

  İSMEK’TE UZAKTAN EĞİTİM 17 MAYIS’TA BAŞLIYOR

  İSMEK Uzaktan Eğitim Merkezi’nde yeni kayıtlar, bugün başlıyor. Eğitimlerin ise 17 Mayıs’ta başlayacağı bu süreçte İSMEK İstanbullulara; bilişim teknolojilerinden çocuk gelişimine, yabancı dillerden el sanatlarına, muhasebe ve finanstan güzellik ve saç bakımına kadar pek çok alanda yüzlerce seçeneği olacak. Canlı ders ve video üzerinden gerçekleştirilecek eğitimlerin yanı sıra katılımcılar, atölye çalışmalarından da yararlanabilecek.

  Devamı...

 • İÇİŞLERİ BAKANLIĞI

  İÇİŞLERİ BAKANLIĞI'NDAN ÇALIŞMA İZİN BELGESİ AÇIKLAMASI

  İçişleri Bakanlığı'nca muafiyet kapsamında olanların manuel doldurdukları 'çalışma izni görev belgesi formu'nun geçerlilik süresi 12 Mayıs saat 00.00'a kadar uzatıldı.

  Devamı...

 • TEMASSIZ KARTLARDA ŞİFRESİZ İŞLEM LİMİTİ YARIN İTİBARİ İLE ARTIYOR

  TEMASSIZ KARTLARDA ŞİFRESİZ İŞLEM LİMİTİ YARIN İTİBARİ İLE ARTIYOR

  Temassız kartlarda şifresiz işlem limiti 350 liraya çıkıyor

  Devamı...

 • 11 AYDIR ARTIYOR

  11 AYDIR ARTIYOR

  Küresel gıda fiyatları 7 yılın zirvesinde: 11 aydır artıyor

  Devamı...

 • TAM KAPANMA

  TAM KAPANMA'DAN SONRA 3 KADEMELİ AÇILIŞ PLANLANIYOR

  17 günlük ‘tam kapanma’dan sonra yasakların 3 aşamada kaldırılmasının planlandığı belirtiliyor. İlk etapta okulların açılması hedeflenirken, daha sonra esnafı ilgilendiren adımlar atılacağı konuşuluyor.

  Devamı...

 • İBB’DEN 34 OKULA SPOR SALONU

  İBB’DEN 34 OKULA SPOR SALONU

  İBB, şehrin farklı noktalarında 34 okulun bahçesine spor salonu inşa ediyor. Çalışmaların tamamlandığı 8 salon ise hizmete açılmak için pandemi sürecindeki olumlu gelişmeleri bekliyor. 185 okul salonunda öğrencilere beden eğitimi derslerini yapabilecekleri alanlar sunan İBB, 68 yeni salonun yapımını da planlıyor.

  Devamı...

 • VERGİ ÖDEME SÜRELERİ UZATILDI

  VERGİ ÖDEME SÜRELERİ UZATILDI

  Gelir ve kurum geçici vergi beyannamelerinin verilmesiyle tahakkuk eden vergilerin ödeme süreleri 31 Mayıs Pazartesi gün sonuna kadar uzatıldı.

  Bu yılın birinci geçici vergi dönemine ait gelir ve kurum geçici vergi beyannamelerinin verilmesi ile bu beyannameler üzerine tahakkuk eden vergilerin ödeme süreleri 31 Mayıs Pazartesi günü sonuna kadar uzatıldı.

  Devamı...

 • EMEKLİ BAYRAM İKRAMİYESİ İÇİN TARİH BELLİ OLDU

  EMEKLİ BAYRAM İKRAMİYESİ İÇİN TARİH BELLİ OLDU

  Emeklilere 1100 TL bayram ikramiyesi 6-7 Mayıs tarihlerinde ödenecek. SSK emeklileri ikramiyelerini 6 Mayıs'ta alırken Bağ-Kur ve emekli sandığı emeklileri ikramiyelerini 7 Mayıs'ta alacak.

  Devamı...

 • BANKACILIKTA YENİ DÖNEM BUGÜN BAŞLADI 12 ADIMDA UZAKTAN BANKACILIK

  BANKACILIKTA YENİ DÖNEM BUGÜN BAŞLADI 12 ADIMDA UZAKTAN BANKACILIK

  Yeni tip koronavirüs (Covid-19) önlemleri kapsamında sosyal hareketliliği azaltmak amacıyla yapılan düzenlemeyle, Türkiye’de bugünden itibaren artık uzaktan banka müşterisi olup, hesap açılabilecek. İşte bugünden (1 Mayıs 2021) itibaren uzaktan banka müşterisi olmak veya hesap açtırmak isteyenlerin adım adım yapması gerekenler...

  Devamı...

 • «Önceki 12345678910