• «Önceki 12345678910
 • 6 EKİM COŞKUSU İSTANBUL

  6 EKİM COŞKUSU İSTANBUL'UN KURTULUŞ GÜNÜ BÜYÜK BİR ÇOŞKU İLE KUTLANACAK

  İstanbul'un düşman işgalinden kurtuluş günü bu yıl da büyük bir coşkuyla kutlanacak. Toplu taşıma ücretsiz olacak. Gülhane Parkı'nda aileler çocuklarıyla hoş vakit geçirecek, bu gurur dolu günü doyasıya yaşayacak. Gülhane Parkı’ndaki etkinliklere tüm İstanbullular davetli.

  Devamı...

 • TOKİ

  TOKİ'DEN DOLANDIRILICIK UYARISI

  TOKİ'nin ismi ve logosu kullanılarak sahte sosyal medya hesapları ve iletişim numaraları ile dolandırıcılık girişimlerinde bulunulduğuna dikkat çeken TOKİ, "İşlemler Halk Bankası ve Ziraat Bankasının yetkili şubeleri aracılığıyla yapılmakta, başka bir banka şubesi veya şahıs hesapları üzerinden işlem yapılmamaktadır" açıklamasında bulundu.

  Devamı...

 • SEÇİM ÖNCESİ SOSYAL MEDYAYA DEV SANSÜR GELİYOR

  SEÇİM ÖNCESİ SOSYAL MEDYAYA DEV SANSÜR GELİYOR

  Meclis, 3 aylık aranın ardından yasama çalışmalarına 4 Ekim Salı günü yeniden başlayacak.

  Devamı...

 • EVCİL DOSTUNLA İSTANBUL TURUNA HAZIR MISIN?

  EVCİL DOSTUNLA İSTANBUL TURUNA HAZIR MISIN?

  Evde sıkılan evcil hayvanlarınızla İstanbul turuna çıkmaya ne dersiniz? İBB, 4 Ekim Dünya Hayvanları Koruma Günü öncesinde toplu ulaşım araçlarında can dostlarımızla seyahat edebilme şartlarını yeninden düzenlendi. Toplu ulaşım araçlarında rehber ve 5 kilodan hafif köpekler ile kediler gün boyu, 5 kilodan fazla köpeklerle ise 07.00-10.00 ve 16.00-20.00 saatleri dışında kafessiz olarak yolculuk yapılabilecek. Köpeklerin ağızlık ve tasma takmaları, kedilerin özel çantasında taşınması yeterli.

  Devamı...

 • e-DEVLETTEN YENİ UYGULAMA HAYVAN SAHİPLENME

  e-DEVLETTEN YENİ UYGULAMA HAYVAN SAHİPLENME

  e-Devlet, hayata geçirdiği yeni uygulamayla barınaklardaki hayvanlara yuva bulunmasını sağlıyor.

  Devamı...

 • YÜRÜRLÜĞE GİRDİ İŞTE 12 MADDEDE TÜKETİCİNİN YENİ HAKLARI

  YÜRÜRLÜĞE GİRDİ İŞTE 12 MADDEDE TÜKETİCİNİN YENİ HAKLARI

  Yeni tüketici düzenlemesinin yürürlüğe girmesiyle kredi sözleşmelerinden mesafeli satışlara, satış sonrası hizmetlerden tüketici hakem heyetlerine kadar pek çok konuda yeni bir dönem başladı. Kanunla gelen yeni düzenlemeler özetle haberimizde.

  Devamı...

 • 81 İLDE TRAFİKTE YAYA ÖNCELİĞİNE DİKKAT ÇEKİLECEK

  81 İLDE TRAFİKTE YAYA ÖNCELİĞİNE DİKKAT ÇEKİLECEK

  Yaya önceliğine dikkat çekmek amacıyla yarın, 'Yayalara Öncelik Duruşu, Hayata Saygı Duruşu' sloganıyla 81 ilde eş zamanlı kampanya gerçekleştirilecek.

  Devamı...

 • TAPUDA YENİ DÖNEM BAŞLADI RESMİ GAZETE

  TAPUDA YENİ DÖNEM BAŞLADI RESMİ GAZETE'DE YAYINLANDI

  Tapu Tapu sicilini oluşturan teknik işlemlerde kullanılan yanılma sınırına düzenleme getirildi. Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğünce hazırlanan "Tapu Planlarında Yanılma Sınırının Belirlenmesi Hakkında Yönetmelik" Resmi Gazete'nin bugünkü sayısında yayımlanarak yürürlüğe girdi.

  Devamı...

 • MECLİS 1 EKİMDE AÇILIYOR GÜNDEM DE HANGİ KONULAR VAR ?

  MECLİS 1 EKİMDE AÇILIYOR GÜNDEM DE HANGİ KONULAR VAR ?

  Meclis gündeminde ilk sırada dezenformasyon yasası var

  Devamı...

 • İSTANBUL

  İSTANBUL'A 7 AYRI DENİZ HATTI GELİYOR

  İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB), her iki yakadaki raylı sistem ve otobüs taşımacılığını entegre etmek amacıyla 7 ayrı deniz hattı getiriyor.

  Kıyıya paralel ve iki kıta arasında yapılacak yeni seferlerle, deniz ulaşımının şehrin geneline yayılması, toplu ulaşımda deniz ve kara entegrasyonu sağlanarak erişilebilirliğin artırılması, çevreci, hızlı ve konforlu bir yolculuk sunulması amaçlanıyor.

  Devamı...

 • «Önceki 12345678910