• «Önceki 12345678910
 • GİZLİ BİR İTTİFAK MI VAR

  GİZLİ BİR İTTİFAK MI VAR

  İstanbul Büyükşehir Belediye (İBB) Başkanı Ekrem İmamoğlu, Kadıköy Hasanpaşa'daki yeni Salı Pazarı, restorasyonu süren Gazhane Binaları ve Kurbağalıdere'de incelemelerde bulundu.

  Devamı...

 • KESK

  KESK'TEN GREV KARARI

  Toplu sözleşme görüşmelerinin uyuşmazlıkla sonuçlanmasının ardından basın toplantısı düzenleyen KESK, 27 Ağustos’ta grev yapacağını duyurdu.

  Devamı...

 • İYİ PARTİ

  İYİ PARTİ'DEN 26 AĞUSTOS TALEBİ

  İYİ Parti, Diyanet İşleri Başkanlığı'ndan şehitlerimiz için sela okutulması talebinde bulundu.

  Devamı...

 • TSK

  TSK'DA SEVİYE İNDİRME KARARI

  YAŞ’ta Türk Silahlı Kuvvetleri’nde hiçbir korgeneralin orgeneralliğe yükseltilmemesinin ardından komuta kademesinin seviyesi de düşürüldü. Kara Kuvvetleri’nde 75, Deniz Kuvvetleri’nde 27, Hava Kuvvetleri’nde 27 general yeni görevlere atandı.

  Yüksek Askeri Şura (YAŞ) toplantısında yaşanan büyük tasfiyenin ardından Türk Silahlı Kuvvetleri’nde (TSK) yeni atamalarda komuta kademesinin seviyesi düşürüldü. Şimdiye kadar orgeneral seviyesinde atama yapılan ordu komutanlıklarına korgeneraller atandı.

  Devamı...

 • 3 BİN MUHTARA İNCELEME

  3 BİN MUHTARA İNCELEME

  Türkiye 31 Mart'ta 50 bin 300 muhtar için oy kullanurken, seçimden kısa bir süre sonra YSK'ya, yeni seçilen muhtarlarla ilgili itiraz yağmaya başladı.

  Devamı...

 • İBB ULUSLARARASI İZCİLERİ AĞIRLIYOR

  İBB ULUSLARARASI İZCİLERİ AĞIRLIYOR

  İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) 2019 yılı Yaz İzci Kampı,

  Devamı...

 • PİLOT OLAN BAKAN

  PİLOT OLAN BAKAN'IN LİSANSI NERDEN ALDIĞI BELLİ OLDU

  Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli’nin “Türk Hava Kurumu’nun (THK) uçuşa elverişlilik sertifikalarına 30 yıllık pilot olarak ben de güvenmiyorum” açıklaması dikkat çekmişti.

  Devamı...

 • ANITKABİR KOMUTANLIĞI

  ANITKABİR KOMUTANLIĞI'NDA DEĞİŞİKLİK

  İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, 31 Mart seçimlerini kazanmasının hemen ardından AKP'den gelen itiraz tartışmaları sürerken 2 Nisan'da Anıtkabir'i ziyaret etmiş, Anıtkabir Özel Defteri'ni de “İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı” unvanı ile imzalamıştı.

  Devamı...

 • 500 DEĞİL 5 BİN HEKTAR

  500 DEĞİL 5 BİN HEKTAR

  İzmir Büyükşehir Belediyesi tarafından düzenlenen Ulaşım ve Toplu Taşıma konulu toplantıda konuşan Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer, Karabağlar'da ormanlık alanlardaki yangını sonrası hayata geçirmeyi planladıkları çalışmalar hakkında bilgi verdi.

  Devamı...

 • TUNÇ SOYER "İZMİR KÜLLERİNDEN DOĞACAK"

  TUNÇ SOYER "İZMİR KÜLLERİNDEN DOĞACAK"

  İzmir’de yaşanan orman yangını kamuoyunda büyük üzüntü ve tepki yaratırken İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer, kaybedilen orman varlığı için dikkat çeken bir çağrı yaptı.

  “İzmir küllerinden doğacak” sloganı kullanılan çağrı için, “Hepinizi doğamıza sahip çıkmak için 30 Ağustos’ta yanan İzmir ormanlarında gerçekleştireceğimiz İzmir Buluşması’na davet ediyorum”açıklaması yapıldı.

  Devamı...

 • «Önceki 12345678910