«Önceki 1234
 • TAŞINMAZLARIN DEĞERLERİNİ DEVLET BELİRLEYECEK

  TAŞINMAZLARIN DEĞERLERİNİ DEVLET BELİRLEYECEK

  Cumhurbaşkanlığı Kararnamesi ile gayrimenkuller artık ‘Taşınmaz Değerleme Dairesi’ tarafından belirlenecek piyasa şartlarındaki değerine göre alınıp satılacak.

  Devamı...

 • CHP

  CHP'DE SON DURUM

  31 Mart yerel seçimlerinde aday belirleme sürecini tartışmalı geçiren CHP'de dikkat çeken gelişmeler yaşanıyor. İstanbul ve İzmir'deki bazı ilçeler ile Bodrum'daki tartışmalar öne çıkarken Genel Sekreter Akif Hamzaçebi görevinden istifa etti. İlçe teşkilatlarından da istifa haberleri geldi

  Devamı...

 • DEPREM UZMANLARI İSTANBUL İÇİN UYARDI

  DEPREM UZMANLARI İSTANBUL İÇİN UYARDI

  İstanbul Kartal’daki facianın ardından uzmanlar uyardı. 3 katı kaçak olan 8 katlı bina, deprem bile olmadan kendiliğinden yıkıldı. Bilim insanları “Olası depremde İstanbul’da 1.1 milyon bina etkilenir” dedi.

  Devamı...

 • DÖNER VE KÖFTE STANDARDINDA DEĞİŞİKLİK YAPILDI

  DÖNER VE KÖFTE STANDARDINDA DEĞİŞİKLİK YAPILDI

  Dönerin içerdiği yağ oranı kütlece en çok yüzde 25, kanatlı eti dönerinin içerdiği yağ oranı ise kütlece en çok yüzde 20 olarak belirlendi. Kasap, market gibi perakende işletmelerde köfte üretiminde günlük 10 kilogramlık miktar sınırı ise kaldırıldı.

  Devamı...

 • İSTİFASINI GERİ ÇEKEN CANAN KAFTANCIOĞLU PARTİLİLERE SESLENDİ

  İSTİFASINI GERİ ÇEKEN CANAN KAFTANCIOĞLU PARTİLİLERE SESLENDİ

  Akşam saatlerinde İl Başkanlığı görevinden istifa eden Canan Kaftancıoğlu görevine döndüğünü açıkladı. "İstifa kararını bireysel olarak kendisinin aldığını vurgulayan Canan Kaftancıoğlu, "Ben sorumluluğum olan İstanbul'da en azından benim tanıklığını ettiğim, tam bir yıldır çalışan, ama gerçekten çalışan örgütün sesini orada yansıtamamamın bende yarattığı moral motivasyon bozukluğudur" ifadelerini kullandı.

  Devamı...

 • İMAR BARIŞINDA ÖDEME SİSTEMİ DEĞİŞTİ!

  İMAR BARIŞINDA ÖDEME SİSTEMİ DEĞİŞTİ!

  Türkiye'deki kaçak ve ruhsatsız yapıların kayıt altına alınması için yürürlüğe giren imar barışı uygulamasında 2019 tarifesinin detayları belli oldu.

  Devamı...

 • CHP GENEL BAŞKANI KEMAL KILIÇDAROĞLU ADAY TANITIM TOPLANTISINDA KONUŞTU

  CHP GENEL BAŞKANI KEMAL KILIÇDAROĞLU ADAY TANITIM TOPLANTISINDA KONUŞTU

  CHP, Bursa Büyükşehir Belediye Başkan adayı Mustafa Bozbey'i, CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu'nun katılımıyla Merinos Atatürk Kongre ve Kültür Merkezi Osmangazi Salonu'nda tanıttı. Tanıtım toplantısı CHP Bursa İl Başkanı Hüseyin Akkuş'un konuşması ile başladı. Bursa'nın önemine dikkat çeken Akkuş, "Biz başka bir Bursa mümkün diyoruz. Bunun için çalışıyoruz" dedi. 

  Devamı...

 • CİPS, ÇOCUKLARDA BAĞIMLILIK NEDENİ

  CİPS, ÇOCUKLARDA BAĞIMLILIK NEDENİ

  Çocuk Endokrinoloji ve Neonatoloji Uzmanı Prof. Dr. Selim Kurtoğlu, cips başta olmak üzere bazı gıdalarda kullanılan Çin tuzunun, beyinde gıdaya karşı aldatmaca geliştirerek, özellikle çocuklarda bağımlılığa neden olduğunu söyledi.

  Devamı...

 • CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN: BU YIL 19 MAYIS

  CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN: BU YIL 19 MAYIS'I FARKLI KUTLAYACAĞIZ

  Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, Yaşar Doğu Spor Salonu'nda düzenlenen "AK Parti Samsun Belediye Başkan Adaylarını Tanıtım Toplantısı"na katıldı. Erdoğan burada açıklamalarda bulundu.

  Devamı...

 • KART BORCU OLANLAR NASIL KREDİ ALACAK

  KART BORCU OLANLAR NASIL KREDİ ALACAK

  İşte kredi için yapılması gereken Ziraat Bankası Genel Müdürü Hüseyin Aydın, kart borcu olanların nasıl kredi alacaklarını açıkladı. İşte izlenmesi gereken yol

  Devamı...

 • «Önceki 1234