«Önceki 123456
 • YARI FİYATINA ÇEYREK ALTIN

  YARI FİYATINA ÇEYREK ALTIN

  Balıkesir Gönen’de bir kuyumcuya ait çeyrek, yarım, gram ve Cumhuriyet altınının da aralarında bulunduğu çeşitli cinste altın ve takı ürünleri yarı fiyatına icradan satışa çıkacak.

  Devamı...

 • TARLADA 10 KURUŞ

  TARLADA 10 KURUŞ

  AdaDevamı...

 • BAYRAM ÖNCESİ KRİZ.

  BAYRAM ÖNCESİ KRİZ.

  Plansız yapılan canlı hayvan ve kırmızı et ithalatı yerli besiciyi vurdu.

  Devamı...

 • DOLARDA S-400 HAREKETLİLİĞİ.

  DOLARDA S-400 HAREKETLİLİĞİ.

  ABD Merkez Bankası'nın (Fed) bu ay faiz indirimi yapacağına yönelik beklentilerle yönünü aşağı çeviren dolar/TL'de S-400 teslimatının başlamasıyla yukarı yönlü hareketlilik yaşandı.

  Devamı...

 • DOLAR DALGALI YÜKSELDİ.

  DOLAR DALGALI YÜKSELDİ.

  Dolar bugün bir miktar yükselişle başladı. Sabah saatlerinde 5.7518'e kadar tırmanan kur, sonrasında kazancının önemli bir kısmını geri vermesinin ardından öğle sonrası işlemlerde tekrar yükselişe geçti.

  Devamı...

 • PİYASADA SON DURUM

  PİYASADA SON DURUM

  Yatırımcıların ve hediye etmek isteyenlerin en çok araştırdığı seçeneklerden biri olan altın güne sakin başladı. Milyonlarca kişi "Altın bugün kaç lira?" sorusunu sorarak yanıt arıyor. Dalgalı bir seyir izleyen altın fiyatları 257 lira seviyesinde dengelendi. İstanbul Kapalıçarşı’da, bugün kapanışta çeyrek altın 420 lira, Cumhuriyet altını 1.719 liradan satılırken, 24 ayar külçe altının gram fiyatı ise 257,8 liradan işlem gördü. Peki çeyrek altında son durum ne? İşte 9 Temmuz altın fiyatları…

  Devamı...

 • KREDİ KARTI BORÇLARI MECLİS GÜNDEMİNDE

  KREDİ KARTI BORÇLARI MECLİS GÜNDEMİNDE

  İYİ Parti Balıkesir Milletvekili İsmail Ok, vatandaşın kredi kartı borçlarındaki korkutan tabloyu Meclis gündemine taşıdı.

  Devamı...

 • ELEKTRONİK VE BEYAZ EŞYADA TAKSİT SAYILARI ARTTI

  ELEKTRONİK VE BEYAZ EŞYADA TAKSİT SAYILARI ARTTI

  Ticaret Bakanlığı'nın Perakende Ticarette Uygulanacak İlke ve Kurallar Hakkında Yönetmeliği Resmi Gazete'de yayımlandı. Yönetmeliğe göre bazı eşyalardaki taksit 18 aya çıktı. Ticaret Bakanlığı bazı eşyalara ilişkin taksit sayılarındaki değişikliği Resmi Gazete’de duyurdu.

  Devamı...

 • YERLİ VE MİLLİ PATATES 2023

  YERLİ VE MİLLİ PATATES 2023'TE SOFRAMIZDA OLACAK

  Türkiye'nin yerli ve milli patatesi Nahita Adana'da hasat edildi. Niğde Patates Araştırma Enstitüsü Müdürü Uğur Pırlak, 2023 yılı itibariyle Nahita çeşidinin Türk çiftçilerin elinde olacağını sertifikasyon sürecinin o zaman tamamlanacağını bildirdi.

  Devamı...

 • İNDİRİMİN BİTMESİNE SON 9 GÜN

  İNDİRİMİN BİTMESİNE SON 9 GÜN

  Mobilya, beyaz eşya ve araçlarda ÖTV ve KDV indirimi, ekonomiyi canlandırmak ve enflasyonla mücadele kapsamında 1 Kasım 2018’de başlamıştı. Bitiş tarihi 31 Aralık 2018 olarak belirlenen vergi indirimi, önce 31 Mart’a, daha sonra 30 Haziran’a kadar uzatılmıştı.

  Devamı...

 • «Önceki 123456