• «Önceki 12345678910
 • İŞTE YENİ ASKERLİK SİSTEMİ VE BEDELLİ ASKERLİĞİN DETAYLARI

  İŞTE YENİ ASKERLİK SİSTEMİ VE BEDELLİ ASKERLİĞİN DETAYLARI

  Askerlikte yeni dönem başladı. 130 bin askere erken tezkere gelecek. Askerlik süresi 6 aya düşerken, 31 bin lira ödeyip bedelliye ayrılmayan ve silah altında kalanlara ise, 6 ay süreyle 2020 lira asgari ücret ödenecek.

  Devamı...

 • İSTANBUL SEMALARINDA DRONE ALARMI

  İSTANBUL SEMALARINDA DRONE ALARMI

  İstanbul semalarında öğlen saatlerinde drone alarmı yaşandı. Uçakların uçuş hatlarında uçuranlara 8 bin 438 TL cezası işlem uygulanacağının duyurulması da uçuş güzergahında drone uçurulmasına engel olamadı. Öğlen saatlerinde İstanbul hava sahasında bir yolcu uçağının pilotu, 457 metre yükseklikte drone ile karşılaştı. Pilot, 30 metre üzerinden drone geçtiği bilgisini hava trafik kontrol merkezi ile paylaştı.

  Devamı...

 • 2019 MEMUR ENFLASYON FARKI VE AİLE YARDIMI ZAM ORANI NE KADAR?

  2019 MEMUR ENFLASYON FARKI VE AİLE YARDIMI ZAM ORANI NE KADAR?

  Milyonlarca devlet memuru Temmuz ayında yapılacak olan zammı dört gözle bekliyor. Memurlar için zam ayının yaklaşmasıyla birlikte zam oranı ne kadar olacak diye araştırmalarda başladı.

  Devamı...

 • İMAMOĞLU’NDAN MAZBATA VE DEVİR-TESLİM AÇIKLAMASI

  İMAMOĞLU’NDAN MAZBATA VE DEVİR-TESLİM AÇIKLAMASI

  Rakibi Binali Yıldırım’a 806 bin 767 oy fark atarak tarihi bir zafer kazanan İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu’na bugün verilmesi beklenen mazbata yarına kaldı. Devir-teslim töreninin 27 Haziran Perşembe günü saat 18.30’da Saraçhane’de gerçekleştirileceği duyuruldu. Ekrem İmamoğlu sosyal medya hesabından "Tüm hemşehrilerimi yarın saat 18.30'da Saraçhane'deki İBB binası önüne bekliyorum" çağrısı yaptı.

  Devamı...

 • YUMURTA ÜRETİCİLERİNE VADELİ MISIR SATIŞI YAPILACAK

  YUMURTA ÜRETİCİLERİNE VADELİ MISIR SATIŞI YAPILACAK

  Toprak Mahsulleri Ofisi (TMO) yumurta üreticilerine 90 gün vadeli, vade farksız mısır satışı gerçekleştirilecek.

  Devamı...

 • OTOBAN BU İLÇENİN KADERİNİ DEĞİŞTİRECEK

  OTOBAN BU İLÇENİN KADERİNİ DEĞİŞTİRECEK

  İstanbul-İzmir arasını 3,5 saate indirecek olan otoyol Bursa’nın Karacabey ilçesine değer katacak.

  Devamı...

 • BENZİNE BU GECEDEN GEÇERLİ ZAM BEKLENİYOR

  BENZİNE BU GECEDEN GEÇERLİ ZAM BEKLENİYOR

  Benzin fiyatına bu gece yarısından geçerli olmak üzere 18-19 kuruş zam geliyor. ABD - İran gerginliği sonrası benzinin ton fiyatının 580 dolardan 680 dolara yükselmesi ve piyasalardaki dalgalanma nedeniyle zam ihtiyacı gündeme gelirken, eşel mobilin işleyip işlemeyeceği akşam belli olacak.

  Devamı...

 • TOKİ

  TOKİ'NİN İSTANBUL KURALARI BUGÜN ÇEKİLİYOR

  Toplu Konut İdaresi Başkanlı (TOKİ) tarafından, 50 bin yeni sosyal konut projesi kapsamında İstanbul’da beş projede dar ve orta gelirli vatandaşlar için talep toplanan 6 bin 300 konutun kuraları bugün çekiliyor.

  Devamı...

 • YENİ ASKERLİK SİSTEMİ TASARISI YASALAŞTI

  YENİ ASKERLİK SİSTEMİ TASARISI YASALAŞTI

  Askerlik süresini 6 aya indiren ve sürekli bedelli askerliği getiren yeni askerlik yasa tasarısı TBMM'de görüşülerek yasalaştı.

  Devamı...

 • EKREM İMAMOĞLU KENDİSİNİN VE AİLESİNİN MAL VARLIĞINI AÇIKLADI

  EKREM İMAMOĞLU KENDİSİNİN VE AİLESİNİN MAL VARLIĞINI AÇIKLADI

  İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu, basın bürosu aracılığıyla; kendisinin, eşinin ve babasının mal varlığını açıkladı. Beyana göre; Ekrem İmamoğlu'nun toplam mal varlığı 4 milyon 682 bin lira değerinde. Eşinin ki ise 2 milyon 915 bin lira. Kendine ait bir gayrimenkul şirketi bulunan İmamoğlu'nun, babasının kurduğu aile şirketinde de yüzde 60 hissesi bulunuyor. İmamoğlu'nun üzerine kayıtlı bir de 8 bin lira değerinde tabanca dikkat çekiyor.

  Devamı...

 • «Önceki 12345678910